eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

O poslední míze veterána a pochvalných slovech konkurenčního bosse

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔6.11.2017

Robben zatím novou smlouvu nedostal.

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKA – Mohla by to být pohádka o tom, jak jeden šedovlasý důchodce otočil za měsíc kolem dějin takového kolosu, do jakého se vyprofilovala za poslední léta německá Bundesliga. Ale není to pohádka, ale realita. Jupp Heynckes je zase hvězdou německého fotbalu a klaní se mu i konkurence.

Bayern vyhrál v sobotu večer v Dortmundu 3:1. Za poslední čtyři kola, co ho vedl Heynkces, získal bavorský velkoklub plný počet dvanácti bodů, zatímco tápající Dortmund jen jeden. BVB naposled vyhrál 30. září v Augsburgu, od té doby tápe jak v domácí soutěži, tak v Lize mistrů.

Progres obhájce titulu je až nevídaný chvála se na jeho hráče hrne ze všech stran. Alaba létá podél postranní čáry jako nováček, zapomněl na všechny předchozí útrapy, znovu ví, co má hrát. Kingsley ožívá podobně, pokračují německá média v ódách na bavorskou radost.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcbayern.de)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace