eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

O bolestivé polské srážce aneb HATTRICK přináší kompletní přílohu o EURO do 21 let

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, ME do 21 let 2017, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔12.7.2017

Co všechno najdete v příloze k ME do 21 let?

UPOUTÁVKA – Hluché fotbalové léto? Ani náhodou! V červnu se hrálo v Polsku „malé EURO“, tedy šampionát hráčů do 21 let. S českou účastí, s českou vidinou na úspěch, ale v konečném zúčtování s českým zklamáním. Místo bojů o medaile rychlá cesta domů z posledního místa ve skupině.

Šampionátu se věnuje minipříloha magazínu Hattrick, který je nyní na trhu. Takže pokud si chcete na dovolené u vody či v horách osvěžit fotbalovou paměť, neváhejte. O turnaji v Polsku se dočtete velice třaskavou nálož fotbalových informací.

Titulek „Bolestivá polská srážka“ v redakčním komentáři rozebírá cestu týmu od kvalifikace až na závěrečný turnaj a upozorňuje na příčiny, proč tým nedosáhl na kýžené semifinále.

Na pozadí turnaje se věnujeme i příběhu Patrika Schicka a jeho cesty za vysněným angažmá v Juventusu. Mimochodem, víte, ke komu přirovnala turínská legenda Pavel Nedvěd český útočný talent? K opravdové megastar, která svého času oblékala také dres „Staré dámy“.

Nechybí samozřejmě kompletní výsledková listina, stejně jako komentář k hracímu systému, na nějž doplatili zejména Slováci a vyřazení z šampionátu pak řešili i na vládní úrovni.

Nezapomeňte: Hattrick nabízí kompletní čtení o EURO do 21 let v Polsku.

-red-

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Kronika MS a plakátový speciál PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace