eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nový trenér české reprezentace! Jak to vidí redaktoři magazínu HATTRICK?

📁 Aktuálně, Fanoušci, HATTRICK Téma, Homepage, Reprezentace, Topstory 🕔7.7.2016

jaroslavhrebik_ceskarepresouprava_uefa_comStane se novým trenérem reprezentace Jaroslav Hřebík?

ceskareprezentace_logo85x85ANKETA HATTRICKU – Letošní mistrovství Evropy ve Francii je pro českou reprezentaci již dávno minulostí, ve skupině D uhrála pouze jediný bod za remízu s Chorvatskem. Následně po turnaji skončil na lavičce nároďáku explzeňský trenér Pavel Vrba, jenž se domluvil na smlouvě v ruské Machačkale.

Nabízí se tak zásadní otázka: kdo by mohl Vrbu u kormidla českého národního týmu vystřídat? Přesně tenhle rébus se snažili rozlousknout i redaktoři magazínu HATTRICK!

Koho by nejraději viděli na postu nového trenéra Česka? Odpovědi najdete uvnitř v článku! Souhlasíte s některou z nich, nebo máte na celou věc úplně jiný názor?

Pavel Procházka, šéfredaktor magazínu HATTRICK

Jaroslav Hřebík

Přál bych si Jaroslava Hřebíka. Je to poslední úspěšný reprezentační trenér, který před pěti lety získal s Brabcem, Krejčím, Kalasem a spol. stříbro na ME 2011 v Rumunsku. Jeho tým hrál skvěle, vedl i ve finále proti Španělům, kde padl až po prodloužení. Tahle generace právě dorostla do nejlepších fotbalových let. Hodně se mluví o tom, že je třeba zlepšit práci s mládeži. Jenže kde mají dnes výsledky? V Hřebíkově Spartě. A role reprezentačního trenéra může Hřebíkovi svědčit více než role klubového kouče – na rozdíl od Vrby. Ostatně v roce 2011 – krátce po úspěšném ME – měl Jaroslav Hřebík nabídku převzít národní tým. Gentlemansky to odmítl, nechtěl podrazit kolegu Bílka. Jaroslav Hřebík by byl jednoznačně nejlepší, nejkvalitnější a nejférovější kandidát. Obávám se ale, že právě z těchto důvodů vybrán nebude.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace