eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Novinky v Hattricku: Otloukánek si vyšlápl na „Kloppa“

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔13.3.2018

Jihlava na sestup? Zatím to vypadá na skvělé jaro!

UPOUTÁVKA – Jak už jsme informovali, do nové fotbalové sezony vstoupil magazín Hattrick také s několika obměněnými rubrikami. Jednou z nich je Hattrikář, kam jsme vedle příběhů uplynulého měsíce zařadili i nové krátké profily.

To platí i o nové kolonce PŘECEŇOVANÝ. Po dvou odehraných jarních kolech a před uzávěrkou posledního čísla magazínu jsme do něj zařadili Jindřicha Trpišovského. Nový kouč Slavie nezvládl první jarní mistrák v Jihlavě (0:1), nijak přesvědčivě nepůsobil jím vedený tým ani doma proti Bohemians. Fandové sešívaných začali mít obavy, zda český Klopp je tím pravým, zda není až moc přeceňovaný.

Kdo sestoupí? No přece Jihlava. To byly nejčastější tipy na tým, který opustí na jaře první ligu. Jenže nový trenér Martin Svědík vlil do týmu živou vodu, porazil nejen Slavii, ale i Plzeň na jejím hřišti. Z PODCEŇOVANÉHO týmu se rázem stala štika soutěže. Vyhráno se záchranou sice zdaleka nemá, ovšem vážně počítat se s Vysočinou musí.

To vše v nové grafické i textové úpravě na stránkách magazínu Hattrick, který je nyní v prodeji.

-red-

(zdroj fotky: fcvysocina.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace