eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nové fotbalové knihy: Věčná Slavia – doplněné vydání a Poločasy rozpadu

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔4.1.2018

Věčná Slavia

AUTOŘI: VÍTĚZSLAV HOUŠKA, PAVEL PROCHÁZKA

Slavia oslavila 125 let svého trvání a jako jeden z darů k tomuto velkému výročí přináší nakladatelství Olympia již čtvrté, aktualizované vydání nejznámější knihy o klubu zasvěcenému červenobílým barvám „Věčná Slavia“, ozdobené o čerstvé vyprávění o osmnáctém mistrovském titulu slavně dosaženém v sobotu 27. května 2017.

  • Čtvrté, dopracované vydání úspěšné publikace nakladatelství OLYMPIA zachycuje historii jednoho z našich nejstarších, nejúspěšnějších a nejslavnějších fotbalových klubů.
  • Nové aktualizované vypráví o stodvacetipětileté historii Slavie, o jejích vítězstvích i prohrách a o slavných postavách sešívaného dresu.
  • Text od dvou českých významných sportovních publicistů je doplněn unikátními černobílými i barevnými fotografiemi.
  • Čtvrté vydání je obohaceno o zmapování posledních let Slavie, velká část je věnovaná cestě červenobílých za osmnáctým mistrovským titulem v sezoně 2016/2017 včetně unikátních fotografií.
  • Součástí nového vydání je i bohatá statistická příloha, texty všech fanouškovských chorálů Tribuny Sever a také dobové fotografie všech osmnácti mistrovských týmů Slavia.
  • Kniha vychází v roce 125 výročí vzniku fotbalové Slavie.

Poločasy rozpadu

(aneb Malý český člověk v bahně malého českého fotbalu)

AUTOR: JIŘÍ MACKŮ

Autor sportovní literatury faktu si výjimečně odskočil na pole humoru a sepsal snadno uvěřitelný poněkud hysterický příběh fotbalového podvodu, realizovaného prostřednictvím osmi telefonů a jednoho sociálního zařízení.

„Jde o postup, záchranu, osobní ambice. Fotbalový zápas pralesní ligy několikrát během krátké doby pomocí čachrů, úplatků a mocenského vlivu změní výsledek. O tom je kniha spisovatele a bývalého fotbalového novináře Jiřího Macků (Gól, Stadion) Poločasy rozpadu s podtitulem Malý český člověk v bahně českého fotbalu, která z nakladatelství C & K vyráží na prodejní pulty,“ napsal na serveru Týden.cz Stanislav Hrabě.

CELÝ ČLÁNEK O FOTBALOVÝCH KNIŽNÍCH NOVINKÁCH SI PŘEČTĚTE V NOVÉM ČÍSLE MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 14. PROSINCE 2017.

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace