eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nové číslo magazínu HATTRICK vychází v pondělí 1. října!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Evropské poháry, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔27.9.2018

Nové číslo magazínu HATTRICK vychází v pondělí 1. října!

UPOUTÁVKA – Nové číslo magazínu HATTRICK vzhledem ke státnímu svátku nevychází ve čtvrtek 27. září, jako tomu bývá zvykem, ale až v pondělí 1. října! Najdete v něm mimo jiné i velkou přílohu k letošním ročníkům Ligy mistrů a Evropské ligy, obsáhlý průvodce nabídne představení týmů, tipy expertů nebo třeba ideální sestavy všech účastníků.

Co všechno v novém čísle magazínu HATTRICK najdete?

Dozvíte se zde!

HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu! V prodeji již od pondělí 1. října 2018!

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. Dvouleté předplatné pak pouze za 1280 korun! Využít můžete rovněž naše SMS předplatné. A pro nejrychlejší předplatitele magazínu HATTRICK máme i jeden dárek zdarma: kniha „PÁD FIFA“ od Davida Conna z vydavatelství HOST.

Více na fotbal.hattrick.cz a www.send.cz

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace