eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Neymar: život současné hvězdy visel na vlásku!

📁 Časopis, Časopis - archiv, Homepage, Hráči, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔18.4.2016

hattrick_nahled_kveten2016

UPOUTÁVKA – Dnes už to nikdo nespočítá, o jaký zlomek vteřiny či o jaký nicotný kousek délkové míry byl od smrti současný míčový virtuos Neymar. Faktem je, že jako kojenec vyvázl z autohavárie své rodiny nezraněn a bez šrámů.

Nejen o této krátké kapitole Neymarova života se můžete dočíst v nové rubrice magazínu Hattrick Cesta na vrchol. V pěti krátkých úryvcích z životopisu hvězd se dozvíte, jak strastiplná cesta vedla od prvních dětských krůčků až k bohatství a slávě tohoto Brazilce.

Nahlédnete pod pokličku nekonečných mačů a bitev na anonymních pláccích v Sao Paolo, dozvíte se, jak v 17 letech debutoval za Santos, tedy klub, který proslavil Pelé. V roce 2013 si Neymar vybral za své další působiště Barcelonu, když předtím odmítl jiné slavné kluby v Evropě.

Součástí cesty na vrchol je i mistrovství světa v rodné zemi, které pro zranění nedohrál a jeho Brazílie skončila bez titulu a zesměšněna debaklem 1:7 od Němců v semifinále.

To vše je čtení v rubrice Cesta na vrchol, která je součástí nového čísla magazínu Hattrick, jež se nyní dostává na prodejní pulty.

hattrick_titulnistrana_kveten2016

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace