eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Neuvěřitelná premiéra gólmana: Čelil čtyřem penaltám za zápas!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Hráči, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔18.4.2019

Hladký nedávno přestoupil do skotského klubu St. Mirren.

UPOUTÁVKA – Prohrát gólem z penalty mrzí. Když jsou ty „pentle“ dvě, tak ještě víc. Ale čtyři? A z toho tři tak na hraně. To je k zbláznění. Přesně tohle zažil ve skotském St. Mirren český brankář Václav Hladký, s nímž přináší rozhovor nové číslo magazínu HATTRICK.

Velmi hekticky začalo zkraje letošního roku první zahraniční angažmá brněnského odchovance Václava Hladkého. Z Liberce vyslyšel volání skotského prvoligového klubu St. Mirren, s nímž podepsal kontrakt do konce května 2020. I přesto, že na námluvy do těsného sousedství Glasgowa třikrát letěl, po podpisu smlouvy a při stěhování sedl sám do vlastního auta a za jeden den si to sám odřídil až do Skotska.

Brzy poté chytal proti Rangers na slavném Ibrox parku.

Tři ze čtyř gólů mu tam slavný klub šoupl z penalt a to ještě jeden pokutový kop neproměnil. „Na takový zápas do smrti nezapomenu,“ říká v rozhovoru pro HATTRICK sympatický gólman. I když je jeho nový zaměstnavatel na sestupových příčkách, je Václav Hladký na své nové štaci spokojen, v klubu je gólmanskou jedničkou a před finišem sezony má jediné přání: aby se tým zachránil v nejvyšší skotské soutěži.

Nejen o fotbale, ale i o životě na předměstí Glasgowa je rozhovor s Václavem Hladkým v magazínu HATTRICK. Proč musel hned po příjezdu na finanční úřad? Proč má rád botanickou zahradu? A jaké ceny mu vyrazily dech?

To vše v magazínu HATTRICK, který je nyní na trhu.

-red-

(zdroj fotky: stmirren.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace