eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Německý svaz brání své reprezentanty. Brandt zůstane radši doma

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Hráči, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔29.1.2018

Německý svaz brání své reprezentanty.

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKA – Přestupová horečka vrcholí. Za pár hodin se zavřou zimní přestupová okna, dolaďují se poslední transfery, vzduchem létají desítky milionů eur. Ale také vzkazy a poselství, které tak úplně nesouvisejí s fotbalovým byznysem, ale spíše s etikou a ohleduplností, která se pomalu z trávníků vytrácí.

O víkendu se hrál zápas Anglického poháru, nejstarší soutěže na světě, založené sice na principu soutěživosti, ale také na fair play a úcty jednoho k druhému. V zápase Manchester City – Cardiff City zajel obránce velšského týmu Bennett do Leroye Saného tak nevybíravě, že to vyvolalo bouři nevole. Nejen na stadionu, ale později i na sociálních sítích.

Šlapák jako hrom zůstal potrestán jen žlutou kartou, Bennett viděl červenou až v samotném závěru, kdy už Sané jel do nemocnice na bližší vyšetření. Jeho absence bude možná až několikaměsíční a zůstane otázkou, zda se stihne náležitě připravit na světový šampionát.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace