eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Německo oprašuje návrat ztraceného syna: Přeloží Löw Krusemu dovolenou?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔24.4.2017

FBL-GER-BUNDESLIGA-MOENCHENGLADBACH-WOLFSBURGMax Kruse prožívá velice povedené jaro!

bundesliga201617_logo150BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKAAni Bayern, natožpak Lipsko či Dortmund nejsou štikami jara v Bundeslize. Pyšnit se tímto přirovnáním mohou severoněmecké Brémy, město se statusem svobodného hanzovního sídla. Ode dna tabulky se vyškrábali až na současné sedmé místo a jsou na dostřel účasti v evropských pohárech.

Počítejme společně: v půli února byl Werder na barážové šestnácté pozici tabulky, když čtyřikrát po sobě prohrál. Jenže pak nastartoval šňůru deseti zápasů bez porážky, z nichž bylo osm vítězných. Tohle nezvládl za deset kol ani Bayern, ani nikdo jiný.

Muž, který tuto nečekanou káru táhne k německým výšinám, se jmenuje Max Kruse. O víkendu dal všechny čtyři branky do sítě Ingolstadtu na jeho hřišti, tři z nich v závěru za pouhých třináct minut. Jeho účet za toto zmíněné období se zatím zastavil na jedenácti gólech a čtyřech asistencích. Jen tak mimochodem: čtyři góly v brémském dresu dal naposledy v roce 1986 Frank Neubarth, v dalších třiceti letech se to nepovedlo ani Völlerovi, ani Pizarrovi, ani Ruferovi, ba dokonce ani věhlasnému Miroslavovi Klosemu. Až Krusemu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace