eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Německo čeká hon na góly. Nikoliv scénář, kdy Sparta sestupovala z ligy!

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔15.5.2017

kimmichjoshua_radost-fcbayern-deBayern v Lipsku názorně předvedl, proč získal mistrovský titul!

bundesliga201617_logo150BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKAOslava fotbalu v Lipsku, kde mistrovský Bayern otočil skóre z 2:4 za deset minut na vítězných 5:4, ale i smutek v Ingolstadtu, který sestupuje, to jsou dvě události víkendového předposledního kola Bundesligy. Dominovali mu střelci, padlo 37 branek, což je průměr přes čtyři branky na utkání a rekord tohoto ročníku soutěže.

A může být ještě líp, či hůř, podle toho, kterým úhlem pohledu se na závěrečné kolo příští sobotu budete dívat. U dna tabulky zbývá rozřešit, který tým půjde do baráže (pravděpodobně proti Braunschweigu) z dvojice HSV – Wolfsburg a hlavně, který tým si bronzovou příčkou zajistí přímou účast v Lize mistrů. Dortmund i Hoffenheim mají dosud shodně 61 bodů a pokud by bodová rovnost zůstala i po 34. kole, vstoupilo by do rozhodování kritérium lepšího skóre. A to zatím hovoří pro Dortmund, který jej má o čtyři branky lepší.

Tady si může Hoffenheim sypat popel na hlavu, neboť v Brémách vedl už 5:0, aby nakonec vyhrál jen 5:3. Tři zbytečné góly jej stály pohoršení skóre a horší vyhlídky do posledního kola, kdy tým s Pavlem Kadeřábkem hostí už zachráněný Augsburg a Dortmund přivítá Brémy, jimž po skvělém jaru ale už dochází dech.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcbayern.de)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace