eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Někdejší talent Pacandu sráží dluhy a deprese. Ve Znojmě přestal chodit na tréninky

📁 Domácí fotbal 🕔24.11.2011
Někdejší talent Pacandu sráží dluhy a deprese. Ve Znojmě přestal chodit na tréninky

Kdysi velké hvězdě české ligového fotbalu Milanu Pacandovi hrozí kvůli dluhům a depresím konec kariéry.

Druholigové Znojmo ztratilo s bývalým hráčem Brna či Sparty po třech měsících trpělivost, protože přestal chodit na tréninky a v klubu se objevil pouze, když potřeboval peníze. Informuje o tom MF Dnes.

„V prvních utkáních nám nesmírně pomohl, vypadal jako velký příslib. Postupně ale jeho přístup přestal splňovat naše očekávání. Obávám se, že na jaře už u nás asi nebude,“ uvedl trenér Bohumil Smrček. „Nepodařilo se nám Pacandu udržet tak, aby se mu povedlo dát jeho soukromý život do pořádku. I když jsme mu v tom byli maximálně nápomocni. Bohužel si snahy vedení klubu nevážil. Proto nejsme ochotni ve spolupráci pokračovat,“ řekl prezident 1. SC Znojmo Ota Kohoutek.

Třiatřicetiletý Pacanda hrál první ligu naposledy v roce 2008 za Zlín, od té doby kvůli dluhům a depresím jeho kariéra uvadala. V létě mu podal pomocnou ruku znojemský klub, který se dohodl s Pacandovými věřiteli na určitých podmínkách, aby se hráč mohl soustředit na fotbal.

Pacanda shodil sedm kilogramů a zdálo se, že spolupráce by mohla fungovat. Jenže postupně přestal chodit na tréninky a nadělal další dluhy. K tomu se přidaly deprese a podle některých informací už hráč zmizel z Česka.

„Milan se teď musí soustředit hlavně na to, aby se dostal do lepšího psychického stavu, protože trpí depresivními sklony. Bohužel je v takovém rozpoložení, že na fotbal musí zapomenout,“ uvedl Kohoutek na adresu hráče, jenž v české lize nastoupil k 215 zápasům a vstřelil 59 gólů.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace