eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Někdejší talent bez disciplíny je zpět! Ben Arfa znovu září, kdo všechno o něj stojí?

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔11.3.2016

hatembenarfa_bezmicepohleddolu_uefa_comKam budou směřovat další kroky Hatema Ben Arfy?

Skvělé výkony v dresu OGC Nice předvádí Hatem Ben Arfa! Dal už jedenáct ligových branek a se svým klubem bojuje o účast v prestižní Lize mistrů. O žádné neznámé jméno však zdaleka nejde, a to nejen v samotné Ligue 1, ale i v celé Evropě!

Dnes již devětadvacetiletý křídelník Ben Arfa platil ještě v Olympique Lyon i Marseille za velkého talenta, který však neměl dostatek disciplíny. V roce 2010 zamířil do Newcastlu United, obrovský potenciál ale nedokázal nikdy naplnit.

Teď chytá druhý dech, což pochopitelně neuniklo pozornosti ostatních celků! Podívejte se na TOP 3 kluby, které o něj v létě nejspíše budou usilovat!

Paris Saint-Germain (Francie)

psg_logo85x85V létě by se na přestupovém trhu mohl znovu ve velkém světle ukázat pařížský velkoklub. A v hledáčku by mohl mít kromě zahraničních hvězd také právě Hatema Ben Arfu, který v Nice předvádí skvělé výkony! O zájmu média informovala zhruba před měsícem. „PSG má dveře stále otevřené,“ nechal se tehdy slyšet samotný hráč.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace