eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

NEJZVLÁŠTNĚJŠÍ ÚČESY: Vítězem je Vagner Love aneb Ti, co mají na hlavách „komedie“

📁 Časopis, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔13.12.2013

lovevagner_goal.com

„Ivane, ty tady padáš na držku, makáš od rána do večera, a ti tví hráči – Pikl a spol. – mají čas dělat si na hlavách nějaký komedie,“ vyčítal v legendárních odposleších z roku 2004 žižkovskému šéfovi Ivanu Horníkovi  rozhodčí Jiří Vodička dobovou zálibu hráčů Viktorie Žižkov v netypických účesech. „To neřeš, to je holt dnešní mládež,“ uklidňoval sudího Horník, zatímco arbitr fotbalisty s netradičními účesy označil vulgárním označením pánského přirození. V normalizačních 70. letech minulého století v rámci boje proti „máničkám“ a hipíkům, který v totalitním Československu charakterizovalo heslo „Máš-li dlouhý vlas, nechoď mezi nás“, si užili i někteří fotbalisté. Včetně vlasatých mistrů Evropy z roku 1976. Třeba takový Karol Dobiaš, milující dlouhé vlasy, si vytrpěl své, musel se před reprezentačním srazem proti své vůli nechávat ostříhat. Dnes máme všeobecnou svobodu, ovšem  v nejzvláštnějších účesech dominují, jak si všimla expertka magazínu HATTRICK,  fotbalisté tmavé pleti. Ti mají největší fantazii a kuráž. Najdou se ale i běloši, co se umějí odvázat a zaujmout svým stylem. „Afra“ či barevné vlasy v různých tvarech si pak oblíbili i fotbaloví fanoušci  – často si nechávají mistrovská díla vytvářet i na své hlavy.

Vítězem ankety TOP 10 magazínu HATTRICK se stal Vagner Silva de Souza/Vagner Love

(Brazílie, Shandong Luneng – Čína, dříve mj. CSKA Moskva, Flamengo, útočník)!

POHLEDEM EXPERTKY HATTRICKU ADÉLY ONDROUŠKOVÉ:

„Oblíbený brazilský útočník se stal miláčkem všech svých fanoušků. Začalo se mu říkat Vagner Love – jednak pro jeho skvělé taneční kreace, které trénoval i se svou brazilskou sestrou, a jednak kvůli jeho údajným dovednostem se ženami. Nejspíš má hodně natrénováno nejen ve fotbale, ale i s dámami, hezkými fanynkami.

Je to velký komediant, stále se usmívá, což se k jeho veselému účesu hodí. Kdysi míval na hlavě černé, roztřepené chmýří, jako malé kuře. To se ale, díkybohu, změnilo! Vagner Love nyní nosí dlouhé tmavé vlasy zapletené do „rastacopánku“. Nejdříve míval copánky černočervené, stažené do jednoho obřího culíku.  Nyní jsou však bledě modré, o trochu kratší. Nosí je spíše volně rozpuštěné. Vágnerovo vousy se k vybranému účesu velice hodí. Jsou krátké, černé, na tvářích, pod bradou a pod nosem. Když jsou přerostlé, lehce se mu jeho pečlivě vypěstované strniště kroutí, což by si však měl hlídat, aby nakonec neskončil s „homeless vizáží“!

Jeho prvenství v této TOP10 je ovšem oprávněné. Vagner Silva de Souza je na jednu stranu soudný a ví, že nic se nesmí přehánět. Proto má barvu vlasů přirozenou ke svému pigmentu. Zároveň je ovšem ten jeho účes vskutku  šíleným nápadem. Ostatně i na hřišti se dá vypozorovat Vagnerova vychytralost a logické myšlení.“

KTEŘÍ DALŠÍ SVĚTOVÍ FOTBALISTÉ S BLÁZNIVÝMI ÚČESY SE DOSTALI DO SILVESTROVSKÉHO TOP 10 CELÉ, SE DOZVÍTE V NOVÉM PROSINCOVÉM HATTRICKU ČÍSLO 12, KTERÝ PRÁVĚ VYŠEL!

Předplaťte si HATTRICK na celý rok, ušetříte ročně 100 Kč (Deset čísel stojí jen 690 korun!). A pozor: prvních padesát nových předplatitelů získá zdarma čerstvou luxusní knihu Milana Macha (mimochodem prvního šéfredaktora HATTRICKU v historii našeho magazínu) z dějin derby pražských „S“: SPARTA – SLAVIA, RIVALOVÉ NAVĚKY! Jsi sparťan? Jsi slávista? Fandíš fotbalu? Pak tuhle knihu musíš mít! S předplatným HATTRICKU ji dostaneš ZADARMO!

Více na www.predplatne.cz

(zdroj fotky: goal.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace