eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nejznámější Čech posledního čtvrtstoletí? Pavel Nedvěd, o tom není sporu

📁 Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔26.1.2015

nedvedpavel_hra juventus.com

UPOUTÁVKA – Jeho blonďatá hlava se na vás směje z titulní strany nového čísla magazínu HATTRICK. Právem. Pavel Nedvěd je totiž nejznámějším Čechem posledních 25 let, které České republika prožila v demokracii a svobodě.

Pohled na dobu po listopadu 89 je také námětem přílohy, kterou jsme pro vás na konec roku 2014 a začátek roku 2015 připravili. Vznikla ze vzpomínek, zážitků, osobních i redakčních archivů tří redaktorů, kteří celou tuto dobu prožili jako aktivní „sporťáci“.

Jsou to vzpomínky na dobu, kdy „pravda a láska nevítězila nad lží a nenávistí“, ba spíše naopak. Dočtete se příběhy jednotlivých let, od společenského a tím pádem i fotbalového kvasu na začátku devadesátých let.

Opomenout jsme nemohli samozřejmě největší úspěchy českého fotbalu, stříbro na EURO 1996 a bronz o osm let později. Rok 2003 je pochopitelně zasvěcen Pavlu Nedvědovi a jeho Zlatému míči pro nejlepšího fotbalistu Evropy. Dočtete se i úplatkářských aférách, Ivánkovi, o pokusu proniknout do struktur českého fotbalu od asijské sázkařské mafie.

A končíme rokem 2014, v němž Vrbův tým skvěle rozjel kvalifikaci o EURO 2016, nicméně dvě velké opory reprezentace posledních let ve svých klubech jen paběrkují.

Titul_prosinec

PŘÍJEMNÉ ČTENÍ S NOVÝM MAGAZÍNEM HATTRICK, JEHOŽ PROSINCOVÉ ČÍSLO VYŠLO VE ČTVRTEK 11. PROSINCE 2014!

-hh-

(zdroj fotek: juventus.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace