eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Největší zklamání skončené sezony ePojištění.cz ligy! Jak to viděli redaktoři HATTRICKU?

📁 Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Homepage, Topstory 🕔16.6.2017

Ani David Lafata nedotáhl Spartu k lepšímu než třetímu místu.

ANKETA HATTRICKU – Pražská Slavia dosáhla na pohár pro mistra ligy, Milan Škoda se vyrovnal v počtu přesných zásahů v uplynulém ročníku ePojištění.cz ligy sparťanovi Davidu Lafatovi. Ale ne všechno vyšlo všem v právě skončené sezoně podle představ.

Radost určitě nevládne v táboře sestupujících týmů Hradce Králové a Příbrami, ve Spartě opět nebyli spokojení se svými trenéry, druhá polovina sezony se opět nepodařila zlínským ševcům. A podobných příkladů bychom jistě našli mnohem více.

Jaké bylo největší zklamání ePojištění.cz ligy v ročníku 2016/17 podle redaktorů HATTRICKU? Pro co se rozhodli? Někdo vybral klub, někdo konkrétní moment, jiný zase ukázala na jednotlivého hráče.

Jan Hloch (šéfeditor fotbal.hattrick.cz)

Sparta Praha

Namísto boje o titul strachování se o třetí místo v tabulce. Taková byla zhruba sezona v podání pražské Sparty, což určitě není to, co fanoušci očekávají. Na Letné panoval po celý ročník chaos, jsou potřeba velké změny.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace