eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Největší moment skončené sezony ePojištění.cz ligy! Jak to viděli redaktoři HATTRICKU?

📁 Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Homepage, Topstory 🕔18.6.2017

Antonín Rosa se zachoval fér.

ANKETA HATTRICKU – Boj o titul byl otevřený až do posledního kola, o sestupujících se rozhodlo jen o týden dříve. Právě uplynulý ročník české nejvyšší soutěže se ukázal být nesmírně vyrovnaný a napínavý. A k vidění bylo plno zajímavých momentů.

Rozhodující gól, férové gesto, klíčová posila. Zajímavých okamžiků lze najít za třicet odehraných kol spoustu, o to složitější je pak z nich vybral jeden jediný.

Který moment ePojištění.cz ligy v ročníku 2016/17 utkvěl nejvíce v paměti redaktorům HATTRICKU? Pro jaký se rozhodli? Šlo o ty, které rozhodovaly o titulu i jiné, které s bojem o prvenství neměly nic společného.

Jan Hloch (šéfeditor fotbal.hattrick.cz)

Fair play gesto Antonína Rosy

Pro někoho může jít o maličkost, já si tohoto gesta ale nesmírně vážím. Hvězdy typu Suáreze a spol. simulují před zraky desítky kamer, a je jim úplně jedno, že je pak uvidí celý svět. Zato jihlavský Antonín Rosa bez váhání přiznal svou teč a tím gól pro Zlín, čímž svému týmu výsledkově uškodil. Má to ale šťastný konec, Vysočina se totiž v lize zachránila!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace