eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Největší jarní posila Sparty? Malý Mozart už zase koncertuje

📁 Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Het liga, Homepage, Topstory 🕔8.2.2018

Tomáš Rosický posílil v zimě sportovní vedení Sparty.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Kdo ze zimních posil nejvíc pomůže Spartě v očekávané honbě za druhým místem v lize a tím vstupence do předsíně Ligy mistrů? Možná ten, který se na trávníku ani neobjeví, který z něj na podzim slezl a který se před pár dny loučil v Londýně s Arsenalem, kde působil přes deset let.

Ano, správně, řeč je o Tomáši Rosickém. Když v létě podepisoval hráčskou smlouvu, vzhlížela k němu (nejen) sparťanská enkláva jako k malému bůžkovi, který Spartu spasí a přivede ji k titulu. Jak to dopadlo, všichni víme. Sparta je v lize pátá, má za sebou nejhorší podzim v novodobé historii a Rosický po zase promaroděné půlce sezony pověsil kopačky na hřebík.

Moc chtěl pomoct, ale nebylo mu zdravotně dáno.

Teď se stal členem sportovního vedení klubu. Konečně v něm sedí člověk, který nejenže ovládá dva světové jazyky, ale především má renomé ve světě, autoritu a všeobecný respekt doma, ať už jde o sparťany, slávisty či viktoriány nebo „zbytek“ republiky.

Tah s Rosickým z kabiny do kanceláře byl tím nejlepším, co mohl Daniel Křetínský na jaře udělat. Nejen vzhledem k blížícímu se půl roku a letenské honbě za utečeným zajícem, ale především vzhledem k dalším sezonám.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: Michal Růžička/MAFRA/profimedia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Ligový speciál časopisu HATTRICK právě v prodeji!

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace