eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nejlepší světoví gólmani i rozhovor s Berbrem! To vše v novém HATTRICKU od 13. března

📁 Časopis, Časopis - archiv, HATTRICK LIVE: Archiv, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔13.3.2014

Titul_brezen1

100 stran za nezměněnou cenu

– pokračování VELKÉHO PĚTIDÍLNÉHO SERIÁLU HATTRICKU:

  •  TOP 100 nejlepších světových fotbalistů historie  – vyhraje Pelé, Maradona, či Messi?

– „Proč je gólman Bayernu Mnichov Manuel Neuer momentálně nejlepším brankářem světa? I Česko má mezi nejlepší trojicí své zastoupení! Více čtěte v rubrice IDOL.

– DE LUXE: OTEVŘENÉ INTERVIEW S MÍSTOPŘEDSEDOU FA ČR ROMANEM BERBREM! KONTROVERZNÍ? JE TO PŘÍJEMNÝ DISKUTÉR A INOVÁTOR

  • Nezvykle otevřené a vstřícné odpovědi na každou otázku. Žádná novinka pro něj není překážkou, o jaké změny už se prosadil?

– MAXIPLAKÁTY – nevyzpytatelný útočník AC Milán MARIO BALOTELLI a TOMÁŠ NECID opět v červeno-bílém dresu pražské Slavie.

Ostře sledovaná premiéra PAVLA VRBY NA LAVIČCE ČESKÉ REPREZENTACE. První krok nebyl tragický a budeme mu dál držet palce.

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: ADAM HLOUŠEK PŘEKONAL ZRANĚNÍ A VRACÍ SE ZPÁTKY NA VÝSLUNÍ. KŘÍŽOVÉ VAZY BYLY JEHO SMŮLOU, ALE TEĎ MYSLÍ DOPŘEDU. „Nejdůležitější je zdraví – a o tom já ze zkušenosti vím,“ říká.

– TOP 10 fotbalové finanční ligy. Které evropské velkokluby měly za poslední dvě sezóny největší výnosy? Proč jsou španělské týmy nejlepší?

– 8 stran LIGOVÉHO SPECIÁLU JARO 2014 tentokrát věnovaný začátku jarní části Fotbalové národní ligy i s podzimními statistikami a kompletním plánem všech zbývajících 14 kol.

Unikátní historické miniplakáty československých (a českých) účastníků MS 1934 až MS 2006 (II. DÍL).  

Krásná česká fotbalová reprezentantka a slávistka PETRA DIVIŠOVÁ se představila v rubrice FOTBALISTKA MĚSÍCE. Účast českého výběru na MS 2015 v Kanadě podle ní není moc reálná!

FOTEM MĚSÍCE je tentokrát TORRES, ČECH A CELÁ CHELSEA v rodině Simpsonových.

– V obnovené rubrice APERITIV najdete mj. TOP 5 FOTEK LIONELA MESSIHO na instagramu.

MAREK KINCL, někdejší hvězda pražské Sparty a dalších prvoligových klubů, hraje v třetiligových Jirnách, ale pořád má chuť dávat góly. O tom, jak se mu daří a co by chtěl dělat v budoucnosti, se dozvíte v rubrice HVĚZDY V ÚSTRANÍ.

LOS KVALIFIKACE O EURO 2016 NEBYL K ČESKU MOC PŘÍZNIVÝ. Nizozemsko, Turecko, Island, to jsou všechno adepti na postup. A co my?

– V KVÍZU si tentokrát ověříte své znalosti o české (československé) účasti na MISTROVSTVÍ SVĚTA.

– DO KARTOTÉKY si přidáte slavného amerického útočníka Landona Donovana, který se připravuje na svůj poslední šampionát, coby LEGENDU  a neustále se zlepšujícího Paula Pogbu, mladého francouzského reprezentanta, coby TALENT.

– STORY HATTRICKU se věnuje vzniku a začátkům samostatného ČESKA. Jak si vedl samostatný český fotbalový národní tým v prvních mezistátních zápasech? Kdo mu uštědřil první porážku a jaký byl konečný výsledek?

– HATTRICK, to je nekompromisní nálož fotbalového čtení! Proměňte svou šanci za pouhých 79 korun! HATTRICK vás nenechá v ofsajdu!

Titul_brezen

Český HATTRICK pro fanoušky!

Pokud si jej chcete předplatit na celý rok, stojí to jen 690 korun! Ušetříte ročně 100 Kč. A pozor: prvních padesát  nových předplatitelů získá zdarma originální životopisnou knihu Martina Vaniaka ČARODĚJ, kterou legendární brankář napsal se Zdeňkem Pavlisem

Více na fotbal.hattrick.cz a www.predplatne.cz

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace