eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nejlepší střelci v TOP 5 evropských ligách! Komu to tam v úvodu sezony padá?

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔8.9.2016

zlatanibrahimovic_radostzgoluzarudedably_manutd_comZlatan se trefil v Premier League už třikrát!

Přední evropské soutěže již běží naplno (s výjimkou současné reprezentační pauzy) a my tak můžeme pomalu bilancovat ligové úvody nové sezony 2016/17! Dnes konkrétně dojde řeč na nejlepší střelce v TOP 5 nejlepších evropských ligách.

Komu to zatím nejvíce střílí na poli anglické Premier League, španělské La Ligy nebo německé Bundesligy? Některá jména vás určitě nepřekvapí, jiná byste naopak očekávali jen velmi těžko. A současný pomyslný král je z francouzského Lyonu!

Premier League

Sergio Agüero a Zlatan Ibrahimovič (3)

premierleague201617_logo150Oba manchesterské celky patří k největším favoritům na zisk mistrovského titulu a hodně bude záležet především na tom, jakou formu budou mít letos jejich nejlepší střelci! Sergio Agüero (City) i Zlatan Ibrahimovič (United) se prozatím zapsali na střeleckou listinu shodně ve třech případech. Argentinec k tomu ale potřeboval hned dvě penalty, Švéd jednu.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace