eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nejlepší hráč EURO do 21 let v Polsku? I přes prohrané finále se nejvíce líbili Španělé

📁 Homepage, ME do 21 let 2017, Reprezentace, Topstory 🕔9.7.2017

Saul Niguez byl tahounem mladých Španělů na polském mistrovství Evropy.

ANKETA HATTRICKU – Španělé, Němci nebo Češi. V druhé polovině června bojovaly mladé hvězdy o titul na mistrovství Evropy jednadvacítek v Polsku. Ve finále nakonec porazili němečtí reprezentanti jedinou brankou Mitchella Weisera silné Španěly.

Na závěrečném turnaji zazářili jednak finalisté – Němci Julian Pollersbeck nebo Serge Gnabry či Španělé Dani Ceballos, Saul Niguez a Gerard Deulofeu. Ale byli tady i hráči z jiných týmů, které se do závěrečného zápasu mistrovství nedostali. Možností je spousta.

Koho favorizují redaktoři HATTRICKU? Který hráč byl největší hvězdou uplynulého mistrovství Evropy do 21 let v Polsku? Nakonec se rozhodli pro jednu z opor z týmu poraženého finalisty ze Španělska.

Jan Hloch (šéfeditor fotbal.hattrick.cz)

Saul Niguez (Španělsko)

Oficiálně byl nejlepším hráčem malého EURA v Polsku zvolen Dani Ceballos, já jsem však pro jinou volbu. Za mě je to jiný španělský ofenzivní plejer, a sice Saúl. Zaměstanec Atlétika Madrid byl na hřišti hodně vidět, navíc se stal s pěti přesnými trefami nejlepším střelcem turnaje. Semifinále s Itálií bylo plně v jeho režii, když soupeře sestřelil parádním hattrickem!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace