eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nejlepší český hráč na EURO do 21 let v Polsku? Nebyl to Schick, Černý, ani Jankto

📁 Domácí fotbal, Homepage, ME do 21 let 2017, Reprezentace, Topstory 🕔11.7.2017

Souček patřil v Polsku k nejspolehlivějším českým hráčům.

ANKETA HATTRICKU – Český národní tým do jednadvaceti let opět nepřekročil svůj vlastní stín a na nedávném mistrovství Evropy v Polsku ukončil své působení už v základní skupině, jako například před dvěma lety v domácím prostředí. Tentokrát nestačil na Němce a Italy.

Přestože se před turnajem dávaly svěřencům trenéra Vítězslava Lavičky velké naděje, nakonec zůstalo pouze nich. Především očekávané ofenzivní opory Patrik Schick, Jakub Jankto či Václav Černý zůstaly svými výkony za očekáváním.

Redaktoři HATTRICKU však nehledali největší české zklamání na mistrovství, ale naopak vybírali nejlepší české fotbalisty na turnaji. Jmenovitě se přitom tentokrát až nečekaně shodli. Na kterého hráče s lvíčkem na prsou ukázali?

Jan Hloch (šéfeditor fotbal.hattrick.cz)

Tomáš Souček

Očekávalo se jméno jako Patrik Schick, Václav Černý nebo Jakub Jankto. Ani jeden z nich však neměl na právě skončeném mistrovství Evropy do 21 let nijak oslnivou formu. A tak za nejlepšího českého hráče turnaje volím Tomáše Součka, a to především za utkání s Itálií. V Liberci se evidentně dobře rozehrál, teď ho čeká boj o místo ve Slavii.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace