eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nejkrásnější ženy světového fotbalu | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Nejkrásnější ženy světového fotbalu

📁 Časopis, Časopis - archiv, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔31.12.2015

Hattrick_nahled_leden2016

Nejkrásnější fotbalistky světa – to ještě tak před 15 lety nebylo žádné velké téma. Bývaly to většinou mužatky s krátkými účesy a urputnou image s pokřiveným genderovým přístupem. Ženský fotbal neměl velké renomé ani ze sportovního hlediska. Dnes je to jiná opera. Ženský fotbal „frčí“. Zkošatěl svou čistě fotbalovou kvalitou a hrají ho „kočky“, mezi nimiž jsou zarputilé amazonky v menšině.

Magazín HATTRICK se rozhodl najít nejpohlednější fotbalistky současné světové scény a ve svém posledním vydání (na trhu od 12. prosince) sestavil na základě hlasování širokého redakčního týmu TOP 10 krásek kdysi výhradně mužského sportu.

Jelikož nepočetná řada fotbalových krasavic odešla do sportovního důchodu a nahradila ji nová generace sportovkyň vysoké třídy a žen typu „miss“, určili jsme hlavní pravidlo pro hlasování o desítku nejkrásnějších fotbalistek světa na základě kádrů MS žen v roce 2015 v Kanadě. To bylo fakt „pokoukáníčko“, dynamický fotbal s technickou a kombinační kvalitou, holky jako víno.

Výběru vévodí Američanky a Kanaďanky, které zabraly šest míst v elitní desítce. Taková Kanaďanka Jonelle Filigno by v castingu na hlavní roli v akčním hollywoodském filmu krásou a fyzickými dispozicemi v klidu „přejela“ celou plejádu zavedených hvězd stříbrného plátna, ani by se u toho nezpotila.

Všechno se dočtete v nejnovějším vydání magazínu HATTRICK.

-psk-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace