eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nejhorší rozhodnutí kariéry? Mohl jít do Leicesteru, místo toho zvolil Aston Villu!

📁 Aktuálně, Homepage, Sociální sítě, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔17.5.2016

JordanVeretout_nejhorsirozhodnutivzivote_kolazhattrickuVeretout před sezonou zvolil Aston Villu (20.) před Leicesterem City (1.)!

ZAJÍMAVOST – Pokud se někdy ohlédnete zpět a řeknete si, že tohle či ono rozhodnutí bylo katastrofální, vzpomeňte si na tohoto muže. Třiadvacetiletý francouzský středopolař Jordan Veretout je hitem internetu, a to ne ani tak pro jeho fotbalové schopnosti.

Před startem aktuální sezony 2015/16 měl na stole velice zajímavé nabídky z anglické Premier League a nakonec se i rozhodl Nantes opustit. A kdo že o něj měl zájem? Ve hře byly dva celky, a sice Aston Villa a Leicester City!

Dnes už každý ví, koho si měl Veretout zvolit. Jenže to neudělal! Vybral si Villans a po necelém roce je v současné době hlavním terčem posměšků na Twitteru.

Aston Villa se totiž stala otloukánkem nejvyšší anglické soutěže, už v polovině dubna si s předstihem zajistila lístek o patro níže. Naopak Leicester City prožil příběh, který se nesmazatelně zapíše do historie fotbalu! Lišky měly být jasným kandidátem na sestup, místo toho ale získaly senzační mistrovský titul.

„Zaprvé, Aston Villa přišla za mnou jako první. Dal jsem jim své slovo ještě předtím, než se ozval Leicester. Byla to dobrá volba,“ měl ještě v únoru letošního roku jasno Jordan Veretout. Myslí si něco podobného i nyní?

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: koláž Hattricku, uefa.com, twitter.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace