eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nejhorší obrany v Synot lize! Jaké týmy až příliš často inkasují?

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔6.10.2014

adrian_rolko_hra fchk.cz

V Synot lize máme kompletně odehrané už desáté kolo, po kterém už toho můžeme hodně odvodit. Kdo asi bude bojovat o titul, kdo bude mít naopak záchranářské starosti apod. Nás dnes ale budou zajímat týmy s nejhorší obranou v soutěži. I letos padá poměrně hodně branek, což je pro diváky určitě dobře, trenéři některých týmů ale nemůžou být ani náhodou spokojeni s tím, jak funguje jejich obrana. Jaké týmy inkasují nejvíce z celé soutěže?

FC Hradec Králové – 17 obdržených branek

Třetí nejhorší ligovou obranu najdeme v Hradci Králové. Nováček soutěže sice mohl slavit návrat mezi nejlepší kluby v zemi, ale comeback si určitě všichni v klubu představovali jinak. Nejenže má Hradec se 4 vstřelenými góly nejhorší útok v soutěži, ale i jejich obrana patří mezi vůbec ty nejhorší. Tato kombinace nevěstí vůbec nic dobrého, a pokud nepřijde nějaké výrazné zlepšení, budou mít svěřenci Luboše Prokopce veliké starosti se záchranou v nejvyšší soutěži.

ČTĚTE TAKÉ: Dvě béčka patří k největším překvapením Synot ligy! Kde hledat příčiny jejich vzestupu?

(foto: fchk.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace