eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nedělní soud v Plzni: Slavia hraje jménem republiky

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Het liga, Homepage, Topstory 🕔3.11.2017

Plzeň hostí Slavii, na čele může ještě navýšit svůj náskok!

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Podle Bible nastává Poslední soud v okamžiku, kdy se blíží konec světa, po němž se každý jedinec dostane buď do nebe, nebo do pekla. Fotbalový soud tohoto typu v české verzi se uskuteční v neděli podvečer v Plzni.

Domácí Viktoria hostí Slavii Praha, obhájce titulu, a pokud vyhraje, dostane se do tuzemského fotbalového nebe. Navýší náskok na rivala na čtrnáct bodů a po už dřívějším odstřelení Sparty se zbaví dalšího rivala. Cesta k titulu bude vydlážděna, stane se z ní cesta do ráje a cesta k velkému pokladu s názvem Liga mistrů.

Plzeň tak nakročí k tomu, co si na startu sezony vytkla a k čemuž jako buldok spěje celý podzim. Evropská liga je tak trochu bokem, hlavní je pouť na Zlatý český kopeček. Strategie Plzni vychází parádně, i na té evropské scéně má stále velkou šanci postoupit do jarních bojů. A bylo by pro ni opravdové terno hrát play off Evropské ligy jako suverénní lídr ligy české, s dvouciferným bodovým náskokem na pronásledovatele.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace