eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nečekaně vylétli na vrchol! TOP 4 hráčská překvapení podzimní Synot ligy

📁 Domácí fotbal, Homepage, Hráči, Synot liga, Topstory 🕔26.12.2015

matejuales_hra profimedia.czAleš Matějů (vlevo) vytlačil ze sestavy Františka Rajtorala.

Podzimní část aktuálního ročníku Synot ligy přinesla několik překvapení. Ať už na klubové úrovni, kde šli nahoru nováček ze Zlína nebo Slavia s Libercem, kteří v minulé sezoně bojovali o záchranu, tak na té hráčské. A v této „kategorii“ je co do překvapení skutečně z čeho vybírat. Ať už mezi muži, kteří nečekaně válčí o korunu krále střelců, nebo mezi nečekanými žolíky, či fotbalisty, kteří vytlačili ze sestavy své o hodně slavnější spoluhráče.

Zde vám přinášíme směsici 4 hráčů, kteří v podzimní části Synot ligy navzdory všem očekáváním zazářili.

Aleš Matějů (obránce, FC Viktoria Plzeň)

Vytlačit ze sestavy jednoho z nejlepších českých pravých beků novodobé historie, navíc bývalého reprezentanta, to se nepodaří každý den. Zvlášť ne 19letému hráči. Avšak takovému Aleši Matějů z Viktorie Plzeň se to povedlo, vždyť celkem spolehlivě nahrazuje Františka Rajtorala.

Právě ten byl i díky dlouhodobému zranění Radima Řezníka neotřesitelnou jedničkou na pravý kraj obrany Viktorky. Jenže v posledních duelech kupil chybu za chybou a musel jít na lavičku. Šance se chopil právě Matějů, který v posledních 4 ligových zápasech odvedl skvělou práci a i jeho zásluhou ve zmíněných kolech Plzeň neinkasovala. Podobný příběh by mohl platit i na Jana Baránka, který ze sestavy Viktorky vytlačil zase Václava Procházku.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace