eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Nadávky na kouče i potyčky s policisty! Co všechno už letos Aurier stihl?

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔29.9.2016

sergeaurier_soubojmonaco_fifa_comAurier z Pobřeží Slonoviny má problémů více než dost!

psg_logo85x85ZAJÍMAVOST – Teprve třiadvacetiletý obránce francouzského Paris Saint-Germain Serge Aurier se v letošním roce dostal už do tolika problémů, že je snad už i přestal počítat! Jedná se o dnes již notoricky známého fotbalového průšviháře, podobně jakým je třeba Mario Balotelli. Co všechno letos napáchal?

Napadení policisty

Zadák z Pobřeží Slonoviny má v současné době na krku napadení policisty (z května letošního roku), kterého měl údajně udeřit loktem. Soud mu vyměřil pokutu šest set eur, musí zaplatit také soudní výlohy. Dokonce byl odsouzen ke dvěma měsícům vězení! Ty si však může odpykat na svobodě, a to formou veřejně prospěšných prací.

Celá událost se údajně odehrála nad ránem v jednom z pařížských klubů. Serge Aurier byl zastaven policií ve svém porsche a byl vyzván k testu na alkohol. Choval se ale podle všechno agresivně. A verze samotného hráče? Ta je poněkud odlišná! Prý on sám byl napaden a na policii podal i trestní oznámení.

Nadávky na Blanca

Není to však první závažný incident, který se mu v roce 2016 přihodil. Serge Aurier měl během února značné problémy v samotném klubu PSG. Proč, ptáte se? Na internetu totiž urážel své spoluhráče a dokonce také trenéra Laurenta Blanca, video pochopitelně viděli i zástupci pařížského celku. A problém byl na světě.

Bývalý hráč Toulouse či Lens Serge Aurier se sice bránil, že šlo o pouhou legraci, to mu však nijak nepomohlo. Blanc jej na zhruba pět týdnů vyřadil z kádru PSG, Aurier se připravoval pouze s rezervou. Teprve až na konci března se poté vrátil zpět. Problémy mu však trenér Laurent Blanc dělat nehodlal. „Pokud si zaslouží hrát, bude hrát. Tohle není o nějakém odpouštění,“ tvrdil.

Napadení policisty, urážky spoluhráčů i samotného trenéra. Co si Serge Aurier chystá na příště?

-Jan Hloch-

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace