eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Na Zbrojovku spadl záchod aneb Fatální důsledky nepovedeného experimentu

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Het liga, Homepage, Topstory 🕔28.5.2018

Zbrojovka Brno míří do druhé ligy…

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – V sobotním loučení Zbrojovky s nejvyšší soutěží byl pořádný kus symboliky. Ve Vítkovicích řádili její fanoušci tak mocně, až jich muselo být několik ošetřeno, jeden dokonce po zásahu mobilní toaletou, hozenou vlastními souputníky. Na podělaného i záchod spadne, říká jedno české přísloví v mnohem expresivnějším podání. Na Zbrojovku v kontextu posledního roku to sedí náramně.

Její pád do Fotbalové národní ligy byl zpečetěn už v předposlední hrací víkend v domácím zápase s Jihlavou. Od té doby se už média věnovala mnoha analýzám, proč Brno tak výrazně zahučelo o patro níže. Kdo za to může?

Začínalo se u odchodu trenérského profesora Václava Kotala, pod nímž Brno skončilo šesté a který z týmu vyždímal maximum. Nasadil tak chtíc nechtíc Zbrojovce růžové brýle. Prý bude stačit vyladit tým více útočně, „aby se na to dalo koukat,“ jak řekl majitel Václav Bartoněk, jenž si přivedl do klubu Svatopluka Habance, vyhlédnutého realizátora této obrody.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: twitter.com/FCZbrojovkaBrno)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace