eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Na začátku roku vedla Sparta před Plzní!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, Sociální sítě, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔17.4.2017

hattrick_kveten2017_nahled

epojisteniczliga_logo_150UPOUTÁVKAKomunikace na sociálních sítích je důležitou součástí marketingu fotbalových klubů. Generální partner nejvyšší české fotbalové ligy ePojisteni.cz proto vypracoval unikátní infografiku, která ukazuje, jak jsou jednotlivé kluby v této oblasti úspěšné. Suverénně nejlepším klubem je AC Sparta Praha, která má nejvíce fanoušků či followerů na nejrozšířenějších sociálních sítích, na Facebooku pak vítězí dokonce s více než stosedmdesátitisícovým náskokem oproti konkurenci.

Společnost ePojisteni.cz, jednička na trhu online finančních služeb a zároveň generální partner nejvyšší české fotbalové ligy, sestavila ve spolupráci s agenturou eVisions žebříček, který představuje srovnání k 1. lednu 2017 napříč sociálními sítěmi Facebook, Instagram a Twitter a ukazuje také nárůst online fanouškovské základny za celý předchozí rok.

Mezi sociálními sítěmi je nejpopulárnější platformou Facebook, kde pražská Sparta dosáhla 264 545 fanoušků, čímž se jako jediná z českých klubů přehoupla nejen přes magickou stotisícovou hranici, ale dokonce výrazně přes její dvojnásobek. Na druhém místě se umístila Viktoria Plzeň s 91 906 fanoušky, následovaná ostravským Baníkem (85 178) a pražskou Slavií (76 783).

Pokud bychom se podívali do zahraničních lig, tak například FC Basilej posbírala již 2 007 000 fanoušků.

KOMPLETNÍ POŘADÍ KLUBŮ PODLE FANOUŠKŮ NA FACEBOOKU, TWITTERU A INSTAGRAMU NAJDETE V NOVÉM ČÍSLE MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 6. DUBNA 2017.

hattrick_kveten2017_titulnistrana

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace