eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Na Slavii s Plzní mohly být o tři tisíce lidí víc. Kdyby na TS byly ochozy k stání!

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔7.3.2017

pavlenkajiri_hra slavia.czNa snímku Jiří Pavlenka, gólman pražské Slavie.

epojisteniczliga_logo_150ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKYRekord této sezony při nedělním ligovém utkání Slavia – Plzeň (1:0) zní 19.084 diváků. Proč, když oficiálně uváděná kapacity Eden Areny, v současnosti největšího fotbalového stadionu v Česku, činí nyní po úpravách 20.232 diváků? Proto, že těch více než tisíc volných míst zabraly tzv. bezpečnostní zóny kolem sektoru plzeňských fanoušků, kam se vstupenky neprodávaly.

A pokud jste v neděli v ochozech zahlédli nějaký ten volný flíček, bylo to hlavně kvůli tomu, že řada slávistických diváků opustila svá původní místa a šla fandit za bránu na Tribunu Sever (TS). Tam se na jeden post tísnili dva lidé. Pochopitelně k stání.

Ovšem ty „povinné“ sedačky, které tam kvůli současným předpisům FAČR/LFA nesmyslně musejí být, jim překážejí. Protože jak známo, na fotbale se, zvláště pak v kotli, stojí, že.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace