eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Na MS pálí nečekaný kanonýr, Julio Cesar se sám vtělil do role hrdiny a zastínil střelce

📁 Články, Homepage, MS 2014, Reprezentace, Topstory 🕔29.6.2014

rodriguezjames_radost facebookfifaworldcup

Souhrn 16. hracího dne na MS 2014 v Brazílii – V sobotu začala na mistrovství světa v Brazílii vyřazovací část turnaje a hned v úvodním osmifinále se čekalo na vítěze opravdu hodně dlouho. Po nerozhodném výsledku v normální hrací době diváci nepoznali prvního čtvrtfinalistu ani v prodloužení, a tak musely rozhodnout o osudu střetnutí premiérově až pokutové kopy.

V souboji domácí Brazílie s Chile byli nakonec šťastnější hráči pořadatelské země a pro nezaujatého fanouška jen a jen dobře, protože i nadále budou vyprodané stadiony a v dějišti šampionátu to bude žít. Druhým čtvrtfinalistou se potom stala v dalším jihoamerickém souboji Kolumbie, která si bez větších problémů poradila s Uruguayí. Suarez podle očekávání chyběl.

Hráč dne: James Rodriguez (Kolumbie)

Talentovaný ofenzivní záložník z Monaka se pomalu stává nečekanou, zato výrazně zářící hvězdou celého šampinoátu. Křížecí klub za něj neváhal zaplatit před minulou sezónou 45 milionů eur a udělal více než dobrý nákup. Rodriguez je totiž nejen výborný na míči, ale také dává góly.

Byl to právě obdivovatel legendárního Carlose Valderramy, kdo svými trefami protlačil Kolumbii v Brazílii k historickému úspěchu. Tato jihoamerická země se totiž nikdy nedostala dále než do osmifinále. Zvláště jeho první přesná rána do Muslerovy sítě se bude ucházet o nejkrásnější gól celého mistrovství.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace