eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Na „Jude, Slavie“ reagovali ostatní diváci na Spartě pískotem. Co má udělat majitel, předvedl Křetínskému šéf Komety Zábranský

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Pavel Procházka, Procházka ligovým děním, Topstory 🕔10.4.2019

Daniel Křetínský, šéf fotbalové Sparty Praha.

PROCHÁZKA LIGOVÝM DĚNÍM – Hlásím, že během 27. ligového kola se nestalo nic mimořádného. Tedy pokud jde o výsledky. Vedoucí trio Slavia (na Dukle 5:1), Plzeň (na Slovácku 1:0) i Sparta (nad Zlínem 2:0) vyhrálo, takže rozdíly mezi kluby (sedm bodů, patnáct, resp. osm bodů) zůstávají stejné. Stejně tak je tomu na konci tabulky, kde o únik z posledního, přímo sestupového, místa bojují Karviná (prohrála 2:3 v Olomouci) s Duklou, která má o bod méně.

Zajímavé je i to, koho na patnáctém a čtrnáctém místě dostihne baráž s druhým, resp. třetím nejlepším druholigovým celkem. Zatím to padá tři kola před koncem základní části na pražské Bohemians (27 bodů), kteří opět nedokázali doma vyhrát (0:0 s na jaře dosud neporaženou Mladou Boleslaví), přestože hosté přijeli do Ďolíčku bez distancovaného kanonýra Komličenka.

V sezoně 2018/2019 zvítězili „klokani“ ve Vršovicích jedině v 1. kole – v neděli 22. července 2018 – 2:1 nad Slováckem (30 bodů). Na jeho hřišti ve 30. kole základní končí a budou nejspíš tuhle slavnou výhru muset zopakovat, pokud tedy nechtějí do ošidné baráže. Protože před nimi je i Opava (30) a Příbram (29).

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace