eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

„Mýdlová opera“ v Dortmundu. Tuchel: za dobrotu na žebrotu?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Topstory 🕔29.5.2017

„Mýdlová opera“ v Dortmundu. Tuchel: za dobrotu na žebrotu?

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKA – Nic necharakterizuje situaci v Dortmundu lépe, než tato scéna: na ploše Olympijského stadionu v Berlíně křepčí hráči BVB i s trenérem Tuchelem po vítězství ve finále Německého poháru nad Frankfurtem 2:1, pár desítek metrů od trávníku ve VIP lóži stojí představitelé klubu v čele s bossem Watzkem a tváří se jakoby jejich tým spíš sestoupil do druhé ligy a ne vyhrál pohár.

„Mýdlová opera v Dortmundu spěje do finále,“ utahovala si z této charakteristické scény německá média. Klub na jedné straně splnil vše, co si před sezonou předsevzal. Postoupit do Ligy mistrů přímou cestou, tedy skončit v Bundeslize do třetího místa. Vyhrát Německý pohár, s cenným bonusem semifinálového pokoření mistrovského Bayernu na jeho hřišti. To vše s výrazným rukopisem a přispěním trenéra Thomase Tuchela, jehož velkým vzorem je Pep Guardiola.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Kronika MS a plakátový speciál PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace