eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Může Slavia v luxusní pozici přijít o titul, když je Plzeň z formy a Sparta kvůli tragickému podzimu daleko?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Procházka ligovým děním, Topstory 🕔19.3.2019

Slavia míří vstříc ligovému titulu.

PROCHÁZKA LIGOVÝM DĚNÍMSlavia poté, co vyhrála v neděli v Příbrami (2:0) a mistrovská Plzeň předtím v pátek prohrála 1:2 v Teplicích, vede ligu deset (pět základních, pět nadstavbových) kol před květnovým koncem o devět bodů. Vlastně o deset, protože má v případě bodové rovnosti ve srovnání s viktoriány lepší vzájemnou bilanci (4:0 na podzim v Edenu, 0:2 na jaře ve Štruncových sadech).

To znamená, že i kdyby Viktorka všechno až do konce soutěže vyhrála, včetně nadstavbového květnového zápasu na Slavii, museli by červenobílí dohromady alespoň dvakrát prohrát (mínus šest bodů) a dvakrát remizovat (mínus čtyři body). Nebo v pěti zápasech, tedy v každém druhém, plichtit. Je tohle při současné formě Slavie, která na jaře ztratila jen tři body únorovou prohrou (0:2) v Plzni, vůbec možné? Zvlášť když viktoriáni přišli po úvodní remíze 1:1 v Mladé Boleslavi, debaklu 0:4 na Spartě a již zmíněné porážce 1:2 v Teplicích o osm jarních bodů a nevypadají zrovna, že by byli v pohodě.

O lecčems napovídá i fakt, že trenér Pavel Vrba své svěřence po prohře na severu Čech veřejně kritizoval s tím, že je s nimi práce jak s desetiletými kluky, kteří, když jim vykládá, co hraje soupeř, tak lelkují a koukají někde po tribunách – a pak dostanou druhý školácky gól po standardní situaci.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/SKSlaviaPrahaFotbal)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace