eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Müller má pravdu. San Marino je evropským bufetem bez obsluhy

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, Topstory 🕔27.3.2017

thomasmuller_radostitalieeuro16_facebook_com_uefaeuroMüller by San Marino nejraději vyškrtnul.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Na brzdy. Zastavte euforii! Pondělní titulky sportovních listů a stránek křičí do (českého) fotbalového světa úžasnou zprávu, jak si Jarolímův výběr smlsl na San Marinu. Jo, vyhrál, díky za tři body, ale to je tak všechno.

Jen letmo připomenu slova komentátora Jaromíra Bosáka v přímém přenosu na ČT Sport, který přirovnal úroveň našeho nedělního soupeře ke spodku divize či vršku krajského přeboru. Tady je to jádro rádoby oslavného pudla! Uvědomit si, koho český tým v kvalifikaci o mistrovství světa porazil a s kým získal povinné body. S týmem, který za 29 let své existence vyhrál jednou jedinkrát. A to ještě v přáteláku.

To se pak kolegům píší titulky typu Bourák Barák. Darida: dva góly? Jenom! a podobně. Vůbec nechci srážet výkon rozsvěcující se hvězdičky z Edenu či matadora z Berlína, ale pořád si uvědomme ono srovnání renomovaného televizního komentátora. Krajský přebor proti reprezentaci.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/uefaeuro)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace