eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

MS v Rusku? MOV ukázal, že FIFA šlápla totálně vedle!

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔6.12.2017

MS v Rusku? MOV ukázal, že FIFA šlápla totálně vedle!

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA„Bude to nejlepší světový šampionát v historii,“ je výrok z pátku 1. prosince. Pronesl jej nejvyšší šéf FIFA Gianni Infantino při losování světového šampionátu.

„Rusko nepojede na ZOH do Koreje. Před Riem jsme neměli žádnou možnost vyslechnout ruskou stranu a v té době to bylo hlavně o selhání moskevské laboratoře. Teď se jedná o manipulace v olympijské laboratoři. Tehdejší a současné okolnosti jsou naprosto odlišné.“ Tohle prohlásil také nejvyšší šéf podobně velkého sportovního kolosu. Thomas Bach, prezident Mezinárodního olympijského výboru. Pět dní po losu fotbalového MS.

Na straně jedné až servilní vyjádření, hraničící s „anální“ turistikou fotbalového bosse, vedle něhož stál při losování skupin MS ruský prezident Putin, na straně druhé jasné stanovisko pana Bacha, který jménem MOV potrestal Rusko jako zemi, kde podvody v olympijské laboratoři měl krýt stát.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace