eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Momenty Boatenga na EURO 2016! Z hrdiny terčem posměšků a hořký konec

📁 Aktuálně, EURO 2016, Homepage, Hráči, Reprezentace, Sociální sítě, Topstory 🕔16.7.2016

jeromeboateng_soubojslewandowskimeuro16_facebook_com_DFBTeamENBoateng v souboji s polským kanonýrem.

nemeckonarodnitym_logo85x85Jistě si všichni ještě dobře pamatujeme posměšky na adresu Jéromeho Boatenga, kterého v semifinále milionářské Champions League nekompromisně složil k zemi Lionel Messi, teď něco podobného pokračovalo i na mistrovství Evropy ve Francii!

Sedmadvacetiletý zadák mnichovského Bayernu přitom na EURO začal dobře, když dokonale zaskočil Manuela Neuera, vše si ale pokazil kuriózní penaltou ve čtvrtfinále s Itálií. Byl ho celý Twitter, pak pro něj navíc turnaj definitivně skončil.

Podívejte se na události Jéromeho Boatenga na evropském šampionátu společně s námi.

Dokonalý záskok!

Hned v prvním německém zápase na evropském šampionátu se Jérome Boateng blýskl skvělou věcí, o které se ještě dlouho mluvilo! Za stavu 1:0 se Ukrajinci tlačili za vyrovnáním a nejblíže byl krátce před přestávkou Konopljanka, který už překonal Neuera. Jenže na brankové čáře zaskočil Boateng, který povedenou akrobacií míč vykopl z brankové čáry.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace