eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Módní policie HATTRICKU: Elegán: Zidane. Sedlák? Páník

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔1.5.2019

Módní policie HATTRICKU: Elegán: Zidane. Sedlák? Páník.

UPOUTÁVKA – Je nám jasné, že praví chlapi módu metrosexuálů zrovna „nemusejí“ a že všelijaké ty pánské kabelky, o několik čísle menší saka a těsné kalhoty a naopak o tři čísla větší boty jim bývají pro smích. Ovšem některé funkce vyžadují i patřičné oblečení a vzhled. A šaty a vizáž dělají trenéra.

Vzorem, jak by mohl vypadat pravý fotbalový ELEGÁN, vyhlašuje HATTRICK v dubnu 2019 staronového trenéra ve službách Realu Madrid, francouzského mistra světa a Evropy ZINÉDINA ZIDANA.

I on, podobně jako předchozí Elegán HATTRICKU Josep Guardiola, zažil trapas, když mu při utkání praskly příliš těsně kalhoty.

Naopak druhým fotbalovým SEDLÁKEM se stává hlavní kouč finalisty Českého poháru/MOL Cupu, tedy Baníku Ostrava, BOHUMIL PÁNÍK.

Klobouk dolů před Páníkovými fotbalovými znalostmi a jeho trenérskou erudicí, ovšem teplákovka, kombinovaná s tmavými „mafiánskými“ brýlemi a kšiltovkou k tomu, vskutku není nejlepší kombinací.

CELÝ ČLÁNEK V NOVÉ RUBRICE „MÓDNÍ POLICIE“ SI PŘEČTĚTE V AKTUÁLNÍM ČÍSLE MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 11. DUBNA 2019.

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace