eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Módní policie HATTRICKU: Elegán Stramaccioni, sedlák Bielsa

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔11.6.2019

Elegán Stramaccioni, sedlák Bielsa.

UPOUTÁVKA – Je nám jasné, že praví chlapi módu metrosexuálů zrovna „nemusejí“ a že všelijaké ty pánské kabelky, o několik čísle menší saka a těsné kalhoty a naopak o tři čísla větší boty jim bývají pro smích. Ovšem některé funkce vyžadují i patřičné oblečení a vzhled. A šaty a vizáž dělají trenéra.

Vzorem, jak by mohl vypadat pravý fotbalový ELEGÁN, vyhlásil HATTRICK v květnu bývalého trenéra pražské Sparty, dnes spokojeného obyvatele Prahy, Itala ANDREU STRAMACCIONIHO.

Naopak další fotbalovým SEDLÁKEM se stává hlavní kouč druholigového Leedsu United, Argentinec MARCELO BIELSA, zvaný kvůli svému podivnému chování El Loco, tedy Blázen nebo Šílenec.

CELÝ ČLÁNEK V NOVÉ RUBRICE „MÓDNÍ POLICIE“ SI PŘEČTĚTE V AKTUÁLNÍM ČÍSLE MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 16. KVĚTNA 2019.

-red-

(zdroj fotky: HATTRICK)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace