eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Módní policie HATTRICKU: Elegán Guardiola, Sedlák Vrba

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Idol, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔1.4.2019

Módní policie HATTRICKU: Elegán Guardiola, Sedlák Vrba.

UPOUTÁVKA – Je nám jasné, že praví chlapi módu metrosexuálů zrovna „nemusejí“ a že všelijaké ty pánské kabelky, o několik čísle menší saka a těsné kalhoty a naopak o tři čísla větší boty jim bývají pro smích. Ovšem některé funkce vyžadují i patřičné oblečení a vzhled. A šaty a vizáž dělají trenéra.

Vzorem, jak by mohl vypadat pravý fotbalový ELEGÁN, vyhlašuje HATTRICK katalánského trenéra ve službách anglického mistra Manchesteru City JOSEPA GUARDIOLU.

Byť i on zažil malý trapas, když mu před čtyřmi lety, ještě když vedl Bayern Mnichov, v utkání Ligy mistrů proti FC Porto (6:1) praskly příliš těsně kalhoty.

Naopak prvním fotbalovým SEDLÁKEM se stává bývalý hlavní trenér české reprezentace a staronový kouč Viktorie Plzeň PAVEL VRBA.

Ten na svůj vzhled vskutku nedbá, ostatně už před časem bývalý internacionál a fotbalový kritik Milan Luhový jeho vystupování označil za „sedlácké“.

CELÝ ČLÁNEK V NOVÉ RUBRICE „MÓDNÍ POLICIE“ SI PŘEČTĚTE V NOVÉM ČÍSLE MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ VYŠLO VE ČTVRTEK 7. BŘEZNA 2019.

-red-

(zdroj fotky: magazín HATTRICK)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace