eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Mladík Nagelsmann odpálkoval Dortmund a trumfl i ředitele Bayernu

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Fanoušci, Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔16.4.2018

Mladík Nagelsmann odpálkoval Dortmund a trumfl i ředitele Bayernu.

BUNDESGÓLY JANA HRABÁLKA – Bayern Mnichov po dlouhých dnech a týdnech konečně potvrdil, kdo se stane nástupcem „nejlepšího trenérského důchodce v dějinách klubu,“ jak je nazýván Jupp Heynckes. Smlouvu na tři roky podepsal Chorvat Niko Kovač, dokonale znalý německé i mnichovské prostředí. Zdá se, že po této akci by mohl nastat v otázce trenérů předních německých klubů klid. Opak je ale pravdou.

Bayern měl podle německých médií poslat na účet Frankfurtu sumu 2,2 milionu eur jako odstupné za vyvázání Nika Kovače z role trenéra Eintrachtu. Mimochodem trenéra úspěšného, který s týmem bojuje o účast v Evropské lize. Ale ani to zřejmě nestačí. Že na Kovače pořvávali a pískali fanoušci, to se dá z jejich pohledu pochopit. V globále nadšeni z odchodu kouče, využívajícího nejmodernější trendy trénování, nejsou ani funkcionáři Eintrachtu. Navzdory finančnímu odstupnému. A hlavně kvůli způsobu komunikace se silnějším partnerem.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: bundesliga.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace