eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Mladíci ve velkoklubech, TOP 4 hvězdičky na výsluní!

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔8.2.2016

martialanthony_hra_uefa.com

Stále častěji se důležitými hráči v nejlepších evropských klubech stávají kluci, kterým je okolo dvaceti let. Dříve věc nepříliš vídaná, je dnes velmi častým jevem.

Podívali jsme se proto do nabitých kádrů elitních týmů a vybrali jsme pro Vás čtyři mladíky, kteří skvěle zvládají tlak a předvádí stabilní výkony, což jsou předpoklady úspěchu.

Anthony Martial (Francie, 20 let, útočník, Manchester United)

Málokdo po jeho příchodu čekal, že ustojí náročná očekávání spojená s jeho nadnesenou cenovkou, on však ukázal, že zvěsti o druhém Thierry Henrym až tak přemrštěné nebyly. Martial zažil snový vstup do sezony, v prvních dvou utkáních třikrát skóroval a na fanoušky Red Devils udělal výborný dojem. A nejen na ně, pro manažera Louise Van Gaala je tento křídelník téměř nepostradatelný.

Od svého debutu nechyběl Anthony v lize ani jednou v základu a při mizerné formě Rooneyho a Depaye v úvodu sezony byl hlavním nebezpečím v útoku. Wayne se do toho už přece jen dostal, i tak je ale francouzský mladík druhým nejlepším střelcem klubu. Anthony Martial v prosinci také vyhrál anketu Zlatý chlapec pro nejlepšího hráče do 21 let.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace