eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Mládí, kreativita a útok na druhé místo. Co čekat od jarní Sparty?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Het liga, Homepage, Tomáš Benda, Topstory 🕔9.2.2018

Nejdražší zimní posila Sparty Nicolae Stanciu.

KOMENTÁŘ – V létě jich bylo o poznání víc, ale výsledný efekt nulový. Žádná z jedenácti nových tváří v dresu pražské Sparty nedokázala téměř čtyři měsíce vstřelit v ligovém utkání gól, dokud se to nepovedlo ve Zlíně Marku Jankovi. Ten už je dnes pryč, stejně jako Georges Mandjeck a další. Stramaccioni po podzimu přiznal, že s tolika cizinci udělal chybu, a jen to dořekl, už na Letnou proudili další.

Nicolae Stanciu s Florinem Nitou z Rumunska, Guelor Kanga z Gabonu a Mihajlo Ristič ze Srbska doplnili letenské cizinecké legie, kterých tam teď napočítáme deset. Jedenáct s trenérem Stramaccionim a dvanáct s Nestorem Albiachem, jenž si ještě hledá angažmá.

Další zdánlivě bezhlavé příchody cizinců se sparťanským fanouškům po podzimním zklamání dle očekávání příliš nelíbí, ale oproti létu je tu pár výrazných změn. Mimo jiné ta, že z přípravy vzejde rozstřílený a sebevědomý Tal Ben Chaim.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace