eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Mladé gruzínské osvěžení před tolik očekávanou „Ligou Milionarios“

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Reprezentace, Topstory 🕔10.7.2017

Češi do 19 let si zahrají na ME semifinále!

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Rodí český fotbalový vinohrad v šestiletém cyklu? Vypadá to tak. Z Gruzie těchto dní přicházejí samé dobré zprávy. Světýlko na konci tmavého tunelu, tak může být vnímán postup reprezentační devatenáctky do semifinále mistrovství Evropy této věkové kategorie. Co se povedlo týmu kolem trenéra Jana Suchopárka, to nedokázalo Německo, tolik glorifikované po dvou letních vítězstvích na EURO 21 a Konfederačním poháru.

Áčko má mizivou naději na postup na mistrovství světa, lvíčata do 21 let navzdory vysokým ambicím skončila na EURO v Polsku poslední ve skupině, svaz nemá předsedu, je řízen temnými silami ještě temnější minulosti. Tak ještě než začne tolik očekávaná „Liga Milionarios“ (rozuměj česká nejvyšší soutěž), přichází mladé letní osvěžení z Gruzie. V už zmíněné vinařské terminologii lze tedy napsat, že nyní pijeme velmi lahodný a kvalitní burčák, ovšem cesta k lukrativnímu a plnohodnotnému vínu je ještě poměrně daleká a kostrbatá.

Česká devatenáctka prošla mezi čtyři nejlepší celky starého kontinentu, přes Švédsko, Portugalsko a zdivočelou domácí Gruzii, jejíž fanoušci neunesli prohru a vyřazení. Teď čeká tým suverén protilehlé skupiny Anglie (tři výhry, skóre 7:1). Už tohle je velký úspěch, vše dál bude nadstavba. Jako před šesti lety v Rumunsku, kdy tým s trenérem Hřebíkem došel až do finále proti našlapaným Španělům s Moratou a Carvajalem v čele.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace