eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

„Míra Stoch, Stoch, Stoch!“ znělo Edenem. A po jedenácti letech se zase řeší „Smrk Spartě“

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔21.9.2017

Po jedenácti letech se zase řeší „Smrk Spartě“.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY„Pokud doteď letní přestupová politika Slavie dávala větší smysl než ta sparťanská, pak po vábení Miroslava Stocha jsou si oba kluby kvit,“ naspal 11. srpna 2017 na svůj twitterový účet zástupce vedoucího fotbalového oddělení deníku Sport a můj šéfredaktorský předchůdce v magazínu HATTRICK Jakub Konečný. Co k tomu dodat? Asi klišé o tom, že i „mistr tesař se někdy utne“. Za měsíc po tomto twitteru se totiž zdá, že ze všech letních posil Sparty a Slavie vypadá maličký slovenský reprezentant nejlépe. Dokázal to jak v neděli ve vítězném derby se Spartou (2:0), tak i ve středečním pohárovém duelu s druholigovým Třincem (5:1).

Červenobílí „s druhou jedenáctkou“ (z hráčů, kteří absolvovali derby, nastoupil v základní sestavě jen Bořil) po profesorském výkonu a neproměnění několika šancí dostali ve středu od Třince po rohu gól do šatny a šli do kabin za senzačního stavu 0:1. Krajana Jakuba Hromadu ovšem po pauze vyměnil Miroslav „Miňo“ Stoch a hra Slavie se jako by mávnutím kouzelného proutku rázem změnila. Slovenský „minizáložník“ ji totiž dokonale rozhýbal. Byl všude.

V závěru utkání se proto bojovník Stoch dočkal od čtyřtisícové návštěvy bouřlivých ovací. Začala to východní tribuna, která na známý britský popěvek „Agadoo, doo, doo“ (v češtině od slávisty Františka Ringo Čecha „Já už jdu, jdu, jdu“), skandovala „Míra Stoch, Stoch, Stoch, Míra, Míra, Míra Stoch!“. Záhy se přidal kotel na Tribuně Sever a pak celý stadion.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: archiv)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace