eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Milionarios ze Zlína: Jak zhodnotí sto mega v českých?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, Topstory 🕔1.6.2017

Zlín se může těšit na základní skupinu EL!

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Jak dopadne Fastav Zlín coby úplný nováček v Evropské lize? Na komplexní odpověď si musí jeho fanoušci i fotbalová veřejnost počkat ještě půl roku, zhruba do Mikuláše. Jedna věc by ale měla být jistá už dnes. Ševci se na podzim stanou jasnými jedničkami regionu, který fandové na tribunách rádi a často skandují jako Velká Morava.

Přes bídné ligové jaro byl Zlín moravskou jedničkou i v právě skončeném ročníku, jako jediný z tohoto teritoria skončil v lepší polovině tabulky. Jako dort k tomu získal Pohár FAČR a s ním pak díky Manchesteru celou „cukrárnu“ v hodnotě 70 milionů korun.

V těchto dnech přišla z kanceláře vedení dobrá zpráva pro fanoušky klubu: na trenérské lavičce bude pokračovat Bohumil Páník. „Jsem rád, že zůstávám. Nejvíc jsem tady toho odehrál i odtrénoval, je to můj klub,“ řekl 60 letý kouč v regionálním tisku. Zastavily se tak spekulace o tom, zda populární Bob bude pokračovat či ne. Sázka na regionální spojení v regionálně laděném klubu bude pokračovat. A to je pro Zlín dobře.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcfastavzlin.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace