eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Milan Pacanda: Krok od sebevraždy | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Milan Pacanda: Krok od sebevraždy

📁 Aktuálně, Časopis, Domácí fotbal 🕔14.2.2012
Milan Pacanda: Krok od sebevraždy

Z jeho příběhu až mrazí v zádech. Milanu Pacandovi mohl ležet u nohou celý fotbalový svět. Místo sportovní celebrity ale doslova a do písmene prohrál ve výherních automatech a utopil v alkoholu. A nejen to! Když byl na dně, uvažoval dokonce o sebevraždě. „Stál jsem na kolejích a přemýšlel, jestli si mám lehnout napříč, nebo stát k lokomotivě čelem,“ říká mimo jiné v exkluzivní zpovědi pro první letošní číslo magazínu Hattrick.

„Byl jsem totálně v prdeli,“ říkal na rovinu. „Ale teď už to beru jako ponaučení pro další život, z nejhoršího jsem venku,“ tvrdil v rozhovoru pro Hattrick koncem ledna tohoto roku.

[btn link=“http://fotbal.hattrick.cz/nove-cislo-casopisu-hattrick-vychazi-ve-ctvrtek-16-unora/“ color=“red“ size=“size-xl“]Čtěte také: Nové číslo časopisu HATTRICK vychází ve čtvrtek 16. února[/btn]

Pacanda nyní fotbal nehraje. Naposledy kopal druhou ligu ve Znojmě a zdálo se, že přístup tamního šéfa Kohoutka mu půjde k duhu. „Paci“ si však dobrého zacházení nevážil a utekl od tam jako malý kluk.
Teď se poflakuje po Moravě, nemá pořádně do čeho píchnout. Na krku má ale stále velké dluhy, jednak z automatů a jednak vůči státu za neplacení daní, pojištění a výživného na dceru. Kolik dluží, přiznat nechce, ale v dlužných částkách bude hodně nul na konci….„Všechno dám do pořádku, doplatím, co mám,“ je přesvědčen Pacanda, jemuž v květnu doběhne pětiletý trest zákazu řízení motorových vozidel. Dvakrát ho chytila policie pod vlivem alkoholu…

„Jsem odstrašující případ, snad si z mého života nikdo příklad brát nebude, třeba jen ponaučení,“ procedil Pacanda přes zuby velmi tichým hlasem.

Celý příběh Milana Pacandy si můžete přečíst v prvním Hattricku roku 2012, který se objeví v prodeji ve čtvrtek 16. února 2012. Pro více informací o novém číslo klikněte zde.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace