eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Mezinárodní turnaj v malé kopané na českém území. Zavítejte do Milovic!

📁 Domácí fotbal 🕔30.4.2014

logo_letnipragacup

Pozvánka na prestižní mezinárodní turnaj v malé kopané, který se uskuteční 21.6.2014 na hřišti AFK v Milovicích, 30 km od Prahy. Přihlásit se můžete i vy, registrace do turnaje je ještě otevřená. Turnaje se zúčastní celkem 24 týmů, které budou rozděleny do 4 skupin po 6 týmech. Hrát se bude vždy na 4 hřištích zároveň, odpadá tím tedy dlouhé čekání.

Přihlášeny jsou i týmy ze Slovenska. Hraje se systémem 5+1. Do pavouka play-off postupují z každé skupiny 4 nejlepší týmy. Každé mužstvo odehraje minimálně 5 utkání, nejlepší týmy se potom dostanou až na 9 střetnutí. Oceněny budou první 4 týmy + nejlepší hráč, střelec, brankář a tipař turnaje. Výhry mají hodnotu 40 000 Kč.

pozvanka_letnipragacup

Vítěz turnaje si odveze sadu dresů, putovní pohár, medaile, alkohol, sportovní vybavení, 10x večeři atd. Pro občerstvení slouží přímo na hřišti restaurace, čepované pivo a grilování zajištěno. Pizzerie je potom 250m od hřiště. Turnaj není omezen pohlavím ani zkušenostmi, jediné omezení je věk nad 15 let. Registrovat svůj tým můžete na www.pragacup.cz.

vyhry_letnipragacup

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace