eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Messi, Čech a další! Tohle je nejlepší 11 z hráčů, kteří to nedávno „zabalili“

📁 Aktuálně, Homepage, Hráči, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔1.8.2016

bastianschweinsteiger_jedenactkakonecrepre_kolazhattrickuKdo všechno nedávno pověsil reprezentační kopačky na hřebík?

ZAJÍMAVOST – Český gólman Petr Čech a argentinský kouzelník Lionel Messi v jednom týmu! Co je tohle za jedenáctku, ptáte se? Známý server Bleacher Report UK se rozhodl sestavit nejlepší sestavu z hráčů, kteří nedávno pověsili kopačky na hřebík!

Ale neděste se, pouze co se reprezentačního pole týče, na klubové úrovni válejí dál. Právě pětinásobný držitel Zlatého míče Leo Messi byl letos v Copa América poněkolikáté neúspěšným finalistou a rozhodl se, že už dres Argentiny oblékat nebude.

Po nepovedeném EURO 2016 ve Francii skončil také Petr Čech, gólman londýnského Arsenalu. Zkušenosti několikanásobného vítěze českého Zlatého míče budou nepochybně scházet. A s reprezentací se v posledních týdnech rozloučila i další velká jména!

Kanonýra Zlatana Ibrahimoviče už neuvidíme ve švédské reprezentaci, Němci přišli hned o tři hráče. Podívejte se na celou jedenáctku!

jedenactkahracu_konecvrepre_srpen2016Nejlepší 11 hráčů, kteří nedávno opustili mezinárodní fotbal.

-Jan Hloch-

(zdroj fotek: koláž Hattricku, twitter.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace